2Мп HDCVI варіофокальна відеокамера Dahua DH-HAC-HFW1200RP-Z (2.7-12 мм)
Код:
11874
0 відгуків
3 285 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Особливості Dahua DH-HAC-HFW1200RP-Z
- 25 кадрів/с при роздільній здатності 1080р
- Висока швидкість передачі даних на великі відстані
- Переключення у формати HDCVI, CVBS, AHD, TVI
- DWDR, День/ніч (ICR), AWB, AGC, BLC, 2DNR
- OSD меню, управління коаксіальним кабелем
- Фокусна відстань: 2.7–12 мм
- Кути огляду Р: 28.3°–98.2°; В: 15.8 ° -51.9 °; Д: 32.1°–116.7°
- ІЧ підсвічування до 80 метрів, Smart IR
- DC12В
- IP67, корпус метал
| Кут огляду | 98°-26° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | варіофокальний |
| Фокусна відстань | 2,7-12 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | 80 |
| Функції | DWDR, День/ночь (ICR), AWB, AGC, BLC, 2DNR, OSD меню |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 25 к/сек |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 209.6 × 90.4 × 90.4 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 550 г |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
































