5Мп Smart Dual Light HDCVI камера відеоспостереження з подвійним освітленням та мікрофоном Dahua DH-HAC-HFW1500CLP-IL-A (2.8мм)
Код:
16325
0 відгуків
1 890 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Матриця 5 MP CMOS
- Придушення шуму (DNR) 2D BLC , HLC , DWDR
- Фокусна відстань 2.8 мм
- Апертура F1.6
- Тип підсвічування ІЧ+LED
- Дальність підсвічування 20 м
- Вбудований мікрофон
- Виявлення об'єкта 56 м
- Спостереження за об'єктом 22 м
- Розпізнання об'єкта 11 м
- Ідентифікація об'єкта 5 м
- Живлення 12 В DC
- Потужність споживання 2.6 Вт
- Робоча температура -40°C - +55°
- Ступінь захисту IP67
| Кут огляду | 106° |
| Роздільна здатність камери | 5 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 2880x1620 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | до 20 |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 4.5 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 164 × 70 × 70 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 190 г |
| Технології | Smart Dual Light |
| Робоча температура | -40ºC~+60ºC |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |



































