5Мп камера відеоспостереження з мікрофоном Dahua DH-HAC-HDW1500TP-Z-A (2.7-12мм)
Код:
16871
0 відгуків
3 938 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Dahua DH-HAC-HDW1500TP-Z-A — мультиформатная купольная (eye-ball) HDCVI камера Lite-серии с разрешением 5 МП и моторизованным объективом. Предназначена для внутренней и наружной установки.
- Разрешение: 5 МП (2592×1944), 1/2.7" CMOS
- Частота кадров: 20 к/с (5 МП), 25 к/с (4 МП / 1080p)
- Моторизованный объектив: 2.7–12 мм
- Угол обзора: от 98° до 34°
- Встроенный микрофон (Audio over Coaxial)
- ИК-подсветка Smart IR до 60 м
- Автоматическая регулировка интенсивности подсветки
- Поддержка форматов: CVI / TVI / AHD / CVBS
- Металлический корпус
- Степень защиты: IP67
- Рабочая температура: -40°C ~ +60°C
- Питание: 12V DC
| Кут огляду | 98°-36° |
| Роздільна здатність камери | 5 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Роздільна здатність зображення | 2880x1620 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.02 Lux |
| Об'єктив | моторизований |
| Фокусна відстань | 2,7-12 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | 60 |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 68 - 198 м |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Корпус | алюміній |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 8.2 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ф122х104 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 570 г |
| Технології | Smart Dual Light |
| Робоча температура | -40ºC~+60ºC |
| Гарантія | 24 міс |
































