2Мп HDCVI відеокамера з мікрофоном Dahua DH-HAC-HFW1500RP-Z-IRE6-A (2.7-12мм)
Код:
08280
0 відгуків
4 320 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 5Мп HDCVI з мікрофоном;
- Матриця: 1/2.7" CMOS;
- Чутливість: 0.02 лк/F1.8, 0 лк з ІЧ;
- Моторизований об'єктив: 2.7-12 мм (кут огляду 98 ° -34 °);
- Частота кадрів: 5МП - 20к/с, 4МП - 25к/с;
- Інтерфейси: вбудований мікрофон;
- Функції: DWDR, 2D-DNR, день/ніч (ICR), AGC, BLC, HLC;
- Smart ІЧ підсвічування до 60 м
| Кут огляду | 95°-34° |
| Роздільна здатність камери | 5 MП |
| Встановлення | на вулиці |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 2592x1944 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.02 Lux |
| Об'єктив | моторизований |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | 60 |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Підтримувані відеостандарти | HDCVI |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Корпус | алюміній |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 210х91х91 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 550г |
| Технології | Starlight |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
































