2МП HDCVI міні відеокамера Dahua DH-HAC-HUM1220GP-B (2.8 мм)
Код:
04543
0 відгуків
1 755 грн.
Немає
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Особливості DH-HAC-HUM1220GP-B (2.8):
- 1/2.9" - 2 Мп CMOS
- 25 кадрів/с при роздільній здатності 1080р
- Переключається вихід HD та SD
- Фокусна відстань: 2.8 мм
- IP67, DC12В
| Кут огляду | 108° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.9" progressive scan CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.02 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Функції | DWDR, ICR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 25 к/сек |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 0.6 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 110,1 x 50 х 47,4 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 100г |
| Робоча температура | -20°C~+55°C |















































