2 Мп ColorVu Turbo HD відеокамера з PIR датчиком та сиреною HikVision DS-2CE12DFT-PIRXOF (3.6 мм)
Код:
09263
0 відгуків
2 448 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 2.0 Мп CMOS матриця
- Дозвіл 1920х1080
- 24 години кольорове зображення
- PIR виявлення, світлова сигналізація, звукова сигналізація
- WDR 130 дБ, 3D DNR
- Фокусна відстань 3,6 мм
- Вбудована сирена
- Вигляд підсвічування до 40 метрів
- IP67
- Підтримка форматів TVI/AHD/CVI/CVBS
| Кут огляду | 83° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | на вулиці |
| Матриця | 2 Мп CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.0005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Тип підсвітки | Видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | 40 |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Тривожні вхід/вихід | 1 out |
| Корпус | метал + пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 8,5Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 77х82х208 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 440г |
| Технології | ColorVu |
| Робоча температура | -40° C ~ +60° C |
































