2Мп Turbo HD Ultra Low-Light відеокамера Hikvision DS-2CE16D3T-ITF (2.8 мм)
Код:
08705
0 відгуків
1 575 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- MP 2 Мп High-performance CMOS
- Ультра слабке освітлення
- Дозвіл 1920 × 1080
- 2,8 мм із фіксованою лінзою
- EXIR 2.0, інтелектуальний ІЧ, відстань до 30 м
- OSD меню, 3D DNR, WDR 120 дБ, перемикач день/ніч
- Підтримка форматів (TVI/AHD/CVI/CVBS)
- IP67
| Кут огляду | 106° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 2.0 megapixel progressive scan CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Функції | WDR (120 дБ), 3DNR, AWB, AGC, BLC |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 4.6 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 158×61×58мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 325г |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |

















































