5Мп Turbo HD варіофокальна відеокамера Hikvision DS-2CE16H0T-AIT3ZF (2.8-12мм)
Код:
16434
0 відгуків
3 865 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 5 Мп High-performance CMOS
- Дозвіл 2560х1944
- Моторизований варіофокальний об'єктив 2.8-12 мм
- OSD меню, 2D-DNR, DWDR
- EXIR 2.0, smart ІЧ, ІЧ підсвічування - 40 метрів
- IP67
- Відеовиход 4 в 1 (переключається TVI / AHD / CVI / CVBS)
- Коакс. (Hikvision-C)
| Кут огляду | 95°-27° |
| Роздільна здатність камери | 5 MП |
| Встановлення | на вулиці |
| Матриця | 5 Mп CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 2560х1920 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | моторизований |
| Фокусна відстань | 2,8-12 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | 40 |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Корпус | метал + пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 9Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 84.5 × 92 × 255 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 705 г |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
































