8Мп HDTVI відеокамера Hikvision DS-2CE16U1T-IT3F (3.6 мм)
Код:
11204
0 відгуків
3 735 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Особливості DS-2CE16U1T-IT3F:
- 8 Мп відеокамера HD
- Формати: TVI/AHD/CVI/CVBS
- Матриця: CMOS
- Чутливість: 0.01 лк/F1.2(день), 0 лк ІЧ
- Об'єктив: f=3.6 мм (кут огляду 79°)
- Частота кадрів: TVI: 8МП - 12.5к/с, 4МП / 2МП: 25к/с, AHD/CVI: 8МП - 12.5к/с
- Функції: день/ніч (ICR)
- Інтерфейси: 1 HD аналоговий
- ІК підсвічування 60 м
- DC 12В/5.3Вт, 81х86х217 мм, 435г
| Кут огляду | 79° |
| Роздільна здатність камери | 8 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 8МП CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 3840x2160 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | 60 |
| Функції | DWDR, AGC, BLC, HLC |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 12.5 к/сек |
| Корпус | метал + пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 5.3 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 82 × 87 × 218 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 435 г |
| Робоча температура | -40°C ...+ 60°C |
































