2Мп Smart Hybrid Light ColorVu камера відеоспостереження із вбудованим мікрофоном HikVision DS-2CE10DF3T-LFS (3.6 мм)
Код:
007663
0 відгуків
2 295 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
2МП ColorVu TurboHD камера Hikvision DS-2CE10DF3T-LFS (3.6 мм) - компактна та потужна відеокамера з роздільною здатністю 2МП та частотою 25 кадрів на секунду, що забезпечує чіткий та якісний відеозапис.
Обладнана об'єктивом 3.6 мм, що забезпечує широкий кут огляду в 85°. Використовує комбіноване підсвічування ІЧ та видимого світла, забезпечуючи відмінне відеоспостереження як у темну пору доби, так і при недостатній освітленості на відстані до 20 метрів.
Підтримує формати CVI, CVBS, AHD та TVI для універсального підключення. Працює від джерела живлення 12V DC. Має клас захисту IP67, забезпечуючи надійну роботу за різних погодних умов.
- Роздільна здатність 2МП 25к/с;
- Фокус 3.6мм (кут огляду 85°);
- ІК+видиме світло (20+20м);
- CVI/CVBS/AHD/TVI;
- 12V DC;
- IP67;
- Колір корпусу - білий
| Кут огляду | 85° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | на вулиці |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.0005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | до 20 |
| Тип підключення | BNC multiHD |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 161.1 × 68.4 × 65.1 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 405г |
| Технології | Smart Dual Light, ColorVu |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Гарантія | 24 міс |





































