5Мп TurboHD мультиформатна відеокамера з мікрофоном HikVision DS-2CE76H0T-ITMFS (Black) (AVINET) (2.8мм)
Код:
009002
0 відгуків
1 877 грн.
Наявність уточнюйте
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Матриця: 5 Mп CMOS
- Макс. роздільна здатність: 2560x1944
- Мін. чутливість: 0.01 лк/F1.2(колір), 0 лк з ІЧ
- Режим день/ніч: Авто (ICR) / колір / Ч/Б
- Тип підсвічування: Smart ІЧ
- Дальність підсвічування: 30 м
- Тип об'єктива: Фіксований
- Фокусна відстань: 2.8 мм
- Кути огляду: Г: 85 °; В: 63 °; Д: 110 °
- Установки зображення: STD/HIGH-SAT
- Відео інтерфейси: TVI/AHD/CVI/CVBS
- Потужність: 4.3 Вт
- Робоча температура: -40°C - +60°C
- Вологість: <90%
- Ступінь захисту: IP67
| Кут огляду | 85° |
| Роздільна здатність камери | 5 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 20 к/сек |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 82.6 × 90 × 79.3 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 290 г |
| Робоча температура | -40° C ~ +60° C |
































