Turbo HD вулична 2Мп відеокамера Hikvision DS-2CE56D0T-IRMF (С) (3.6 мм)
Код:
06458
0 відгуків
1 350 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Особливості Hikvision DS-2CE56D0T-IRMF (3.6 мм):
- 2.0 мегапіксельна high-performance CMOS матриця
- Аналоговий HD відео вихід до 1080p
- Режим день/ніч (ICR)
- Smart ІЧ
- Переключається TVI / AHD / CVI / CVBS
- ІК підсвічування - 20 метрів
- День/ніч (ICR) відеокамера, 0.1 Лк/F1.2(день), 0 Лк c Ік
- f=3.6 мм (кут огляду 82.2°)
- Функції: SMART ІЧ; 1-HD вихід
- IP66
| Кут огляду | 82° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 2 Мп CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.1 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 20 |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 25 к/сек |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 89.47 х 67.6 мм |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Вага | 340 г |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
































