5Мп Turbo HD мультиформатна відеокамера Hikvision DS-2CE76H0T-ITPF(C) (2.8 мм)
Код:
10769
0 відгуків
1 207 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 5 Мп CMOS
- Роздільна здатність 2560х1944
- Фіксований об'єктив 2.8 мм
- 2D-DNR, DWDR
- ІЧ підсвічування до 20 метрів
| Кут огляду | 85° |
| Роздільна здатність камери | 5 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 2560x1600 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.01 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 20 |
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Підтримувані відеостандарти | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 4,3 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Ф85х79 мм |
| Вага | 143г |
| Робоча температура | -40° C ~ +60° C |
































