16-канальний Penta-brid Compact WizSense відеореєстратор Dahua DH-XVR4116HS-I/T
Код:
11259
0 відгуків
7 650 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 16+2 (16 BNC-портів/18 віртуальних IP каналів);
- AI Coding; Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264;
- HDCVI/AHD/TVI/CVBS;
- CVI: 1080p, 720p 25 к/с;
- Кодування: 1-й кан. 1080N/720p 25 к/с; інші 1080N/720p 15 к/с; 960H/D1/CIF — 25 к/с;
- Вхідний потік: 64 Мбіт/с;
- Аналітика: SMD 16-кан. (18 з камерою);
- 1 HDD до 16 ТБ максимум
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто) |
| Тип підключення | BNC HDCVI |
| Відеореєстратор | XVR (HDCVI) |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 2 |
| Можливості підключення IP камер | 16+2 |
| Вхідний потік | 64 Мб/с |
| Формат стиснення | AI Coding/H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Внутрішні HDD | 1 HDD до 16ТБ |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | є |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 260 × 237.8 × 47.6 мм |
| Вага | 1,13 кг |
| Технології | WizSense |
| Робоча температура | -10° C ~ +55° C |
| Гарантія | 24 міс |
































