16-канальний 4K XVR відеореєстратор Dahua DH-XVR7116HE-4KL-I
Код:
10049
0 відгуків
23 220 грн.
Немає
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Особенности DH-XVR7116HE-4KL-I:
- Двухканальное сжатие видео H.265+ / H.265
- Поддержка HDCVI / AHD / TVI / CVBS / IP видеовходов
- Поддержка подключения до 32-кан. IP камер, каждый канал до 8 Мп; Максимальная пропускная способность 128 Мбит/с
- Функции IoT & POS
- Защита периметра и SMD Plus
- До 2-х каналов (аналоговый канал) распознавания человеческого лица
| Відеореєстратор | XVR (HDCVI) |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 8 |
| Можливості підключення IP камер | 32 IP камеры до 8 МП |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Тривожні вхід/вихід | 16 in /3 out |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 325x255x55мм |
| Вага | 1500г |
| Робоча температура | -10°C ~ +55°C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
































