16-канальний XVR відеореєстратор Dahua DHI-XVR5216AN-4KL
Код:
08289
0 відгуків
16 125 грн.
Немає
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Особенности Dahua DHI-XVR5216AN-4KL
- 16-канальный 4K XVR, поддерживает 5-форматов видео сигнала
- Видео сигналы: Аналог, HDCVI, TVI, AHD, IP (+ 8 камер)
- Запись: 4K (1~7к/с); 5МП (1~12к/с); 4МП / 3МП (1~15к/с); 1080p / 720p / D1 (1~25 к/с)
- Выходы: HDMI, VGA. Аудио: 1/1. Интерфейсы: 1x RJ45 (1000M), 1x USB 2.0, 1x USB 3.0, RS-485, 2x Sata HDD (до 8Тб каждый)
- DC 12В/5А, 375 x 287 x 53 мм
| Тип підключення | BNC multiHD |
| Відеореєстратор | XVR (HDCVI) |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 8 |
| Вхідний потік | 100 Мб/с |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | є |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 375 x 287 x 53 мм |
| Вага | 2.35 кг (без жесткого диска) |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
































