16-канальний 4Мп XVR мультиформатний відеореєстратор Dahua DHI-XVR8816S
Код:
09362
0 відгуків
30 100 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Характеристики
Відгуки
| Відеореєстратор | XVR (HDCVI) |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 8 |
| Вхідний потік | 256 Мб/с |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 16 к/сек |
| Формат стиснення | H.264/H264+ |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | є+RS232 |
| Тривожні вхід/вихід | 16 in /6 out |
| Наявність аудіовходів | 8 |
| Мережа | 2xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | ~100-240 B |
| Потужність споживання | 40 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 440x455x95 мм |
| Вага | 8000г |
| Робоча температура | -10°C ~ +55°C |
| Блок живлення / адаптер | вбудований |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
































