8-канальний Turbo HD відеореєстратор HikVision DS-7108HUHI-K1 (S)
Код:
10159
0 відгуків
9 537 грн.
Немає
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Особенности HikVision DS-7108HUHI-K1 (S):
- 8-канальный Turbo HD
- Видео стандарт: HDTVI/AHD/CVI/CVBS/IP
- Сжатие: H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264
- Запись: 8МП - 8 к/с, 5Мп - 12 к/с, 4Мп - 15 к/с, 3Мп - 18 к/с, 1080р / 720р - 25 к/с
- Аудио по коаксиалу
- Видео выходы: HDMI, VGA; Интерфейсы: 2х USB, 1х HDD до 6 Тб
- 200 x 200 x 45 мм
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Відеореєстратор | TurboHD (HDTVI) |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 8 |
| Можливості підключення IP камер | 16 IP камер до 8 МП |
| Вхідний потік | 60 Мб/с |
| Формат стиснення | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 200 × 200 × 45мм |
| Вага | 2000г |
| Робоча температура | -10°C ~ +55°C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































