16-канальний Turbo HD 5МП 1U AcuSense DVR відеореєстратор Hikvision iDS-7216HUHI-M2/X
Код:
10160
0 відгуків
23 175 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 16+16 (16 BNC-портів/32 віртуальних IP канали);
- H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264;
- HDCVI/AHD/TVI/CVBS;
- TVI: 8MP 15к/с; 3К, 5МП 20 к/с; 4МП, 720p 25 к/с;
- Декодування: 8 MP 8к/с; 3К 12к/с; 1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF 25 к/с;
- Вхідний потік: 128 Мбіт/с;
- Аналітика: виявлення руху 2.0, захист периметра, розпізнавання та виявлення осіб;
- 2 HDD до 12ТБ максимум
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), захист периметра / вторгнення, детекція облич |
| Відеореєстратор | TurboHD (HDTVI) |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 8 |
| Можливості підключення IP камер | 16 каналов (до 32) |
| Вхідний потік | 128 Мб/с |
| Формат стиснення | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 8 MP 8 к/с ;3K 12 к/с ;5 MP 12 к/с ;4 MP 15 к/с;8 MP Lite 15 к/с;3 MP 18 к/с; 1080p 25 к/с |
| Внутрішні HDD | 2 SATA до 12 Тб |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 60 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 385 × 315 × 52 мм |
| Вага | 2,1 кг |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -10°C ~ +55°C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































