4-канальний Turbo HD відеореєстратор HikVision DS-7204HQHI-K1
Код:
08707
0 відгуків
3 956 грн.
Немає
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Особенности HikVision DS-7204HQHI-K1:
- 4-канальный Turbo HD видеорегистратор
- Видео стандарт: HDTVI / HDCVI / AHD / CVBS / IP
- Сжатие: H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264
- Запись: 4МП lite - 15 к/с, 3Мп - 15 к/с, 1080р / 720р - 25 к/с
- Видео выходы: HDMI, VGA; Аудио: 4вх / 1вых
- Интерфейсы: 2х USB, 1х SATA HDD до 10 Тб
- 315 x 242 x 45 мм
| Тип підключення | BNC multiHD |
| Відеореєстратор | TurboHD (HDTVI) |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 4 |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | є |
| Тривожні вхід/вихід | 4 in /1 out |
| Наявність аудіовходів | 4 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 315 × 242 × 45 мм |
| Вага | 1000г (без жесткого диска) |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































