16-канальний Turbo HD AcuSense відеореєстратор із записом звуку HikVision iDS-7116HQHI-M1/S(E)
Код:
13934
0 відгуків
10 890 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Смарт функції: виявлення руху 2.0 (на основі глибокого навчання для всіх аналогових каналів) та захист периметра (на основі глибокого навчання).
- Самоадаптивний вхідний сигнал HDTVI / HDCVI / AHD / CVBS / IP
- Стиск відео H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265.
- Підтримка до 24 каналів IP камер
- Ємність сховища до 10 ТБ
- Передача звуку коаксіальним кабелем
| Тип підключення | BNC TurboHD |
| Відеореєстратор | TurboHD (HDTVI) |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 4 |
| Можливості підключення IP камер | 24 IP камеры |
| Формат стиснення | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 285 × 210 × 48 мм |
| Вага | 1000г |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -10°C ~ +55°C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































