4-канальний HD 5Мп AcuSense відеореєстратор Hikvision iDS-7204HUHI-M1/XT
Код:
09478
0 відгуків
6 390 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 4+4 (4 BNC-порти/8 віртуальних IP каналів)
- H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264
- HDCVI/AHD/TVI/CVBS/IP
- Частота кадрів (головний потік) 8МР 8 к/с; 3К/5МР 12 к/с, 4 МР 15 к/с, 1080p 25 к/с
- Аналітика: виявлення руху, розпізнавання обличчя, захист периметра (4 канали)
- 1 HDD до 10ТБ максимум
Звертаємо Вашу увагу, що виробник може без попередження змінити технічні характеристики, комплектацію та зовнішній вигляд товару.
| Аналітика | детекція руху, перетин лінії, захист периметра / вторгнення |
| Відеореєстратор | TurboHD (HDTVI) |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 8 |
| Можливості підключення IP камер | 4 канала (до 8) |
| Вхідний потік | 96 Мб/с |
| Формат стиснення | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 8МР 8 к/с; 3К/5МР 12 к/с, 4 МР 15 к/с, 1080p 25 к/с |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 10Тб |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 10Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 315 x 242 x 45 мм |
| Вага | 1.16 кг |
| Технології | AcuSence |
| Робоча температура | -10°C ~ +55°C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Гарантія | 12 міс |



































