8-канальний Penta-brid Compact 1U WizSense відеореєстратор Dahua DH-XVR5108HS-5M-I3
Код:
007673
0 відгуків
6 705 грн.
Немає
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 8+4 (8 BNC-портів + 4 віртуальні IP канали);
- AI Coding; Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264;
- HDCVI/AHD/TVI/CVBS;
- CVI: 5MP, 4MP, 1080p 25 к/с; 720p 25/50 к/с;
- Декодування (всі канали): 5M-N 12к/с; 4M-N,1080p 15к/с; 1080N/720p/960H/D1/CIF 25 к/с;
- Вхідний потік: 64 Мбіт/с;
- Підтримує двосторонню розмову;
- Аналітика: захист периметра 2-4 канал, розпізнавання обличчя 2 канал, SMD plus 8 каналів (12 кан з камерою), QuickPick 2.0 (2 канал), AI Coding (8 каналів), IoT & POS;
- 1 HDD до 16ТБ максимум
| Тип підключення | BNC multiHD |
| Відеореєстратор | XVR (HDCVI) |
| Підтримувані відеостандарти | IP + CVI/AHD/TVI/CVBS |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 5 |
| Можливості підключення IP камер | 4 |
| Вхідний потік | 64 Мб/с |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Частота кадрів | 5M-N (1 –12 к/с); 4M-N/1080p (1 –15 к/с); 1080N/720p/960H/ D1/CIF (1 –25 к/с) |
| Тривожні вхід/вихід | 8 in /3 out |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 260 × 238 × 48 мм |
| Вага | 1000г |
| Технології | WizSense |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
































