Контролер доступу для одних дверей автономний U-Prox CLC G80
Однодверний універсальний контролер доступу U-Prox CLC G80, може працювати автономно і дозволяє використовувати смартфони для програмування та як облікові дані за допомогою програми U-Prox Mobile ID.
U-Prox CLC G80 – автономний контролер, призначений для керування доступом до житлових, комерційних та виробничих приміщень. Застосовується для обмеження доступу до приміщення з одними дверима з одним зчитувачем.
Функціонал U-Prox CLC G80
- Оптимальне автономне рішення
- Контролер доступу для однієї двері
- Просте налаштування з мобільних пристроїв
- Підключення виносного зчитувача серії U-Prox SmartLine (SL)
- Кількість ідентифікаторів: 500
Технічні особливості U-Prox CLC G80
- Харчування: +10.8… +15 В
- Споживання: макс. 70 мА
- Матеріал корпусу: ABS пластик, скло Gorilla Glass
- Розміри/вага: 84.3 х 84.3 х 14.5 мм / 150 г
Розклади U-Prox CLC G80
Контролер має вбудований годинник реального часу.
Підтримується 2 інтервали:
- «робочий день» – звичайні правила доступу;
- «ніч» – ексклюзивний доступ.
Інтервал робочого дня налаштовується за допомогою мобільного додатка. Підтримується перехід через добу, наприклад, 22:00 - 8:00.
Контролер перемикається між режимами «день»/«ніч»:
- автоматично, за розкладом;
- вручну, за піднесенням ідентифікатора з ознакою «перемикання день/ніч»;
- за натисканням та утриманням кнопки REX (запит виходу) довше 10 секунд.
Для кожного ідентифікатора можна налаштувати правила доступу «денний доступ» або «цілодобово».
Історія подій U-Prox CLC G80
- На мобільному пристрої можна переглянути історію подій
- Пункт основного меню – «Журнал»
- Обсяг журналу подій – 1000
- Фіксація часу, події та ідентифікатора
- Пошук та фільтрація
- Експорт у форматі csv для подальшого аналізу
- Збереження/вивантаження зі смартфона за допомогою спеціальної кнопки
- Збереження у внутрішню пам'ять пристрою
- Можна виконати збереження/надсилання за допомогою вбудованих програм
Мобільні програми U-Prox CLC G80
Додаток U-Prox Mobile ID для Android / iOS пристроїв дозволяє перетворити смартфон на мобільний пропуск (карту доступу).
За допомогою U-Prox Mobile Config можна змінити налаштування контролера та оновити програмне забезпечення.
| Встановлення | в приміщенні |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Вбудоване реле управління замком | 1 реле (1 двері) NO/NC |
| Вбудований контролер | є |
| Вбудований зчитувач | Bluetooth |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 2Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 120 x 66,5 x 25,5 |
| Вага | 130 гр |
| Країна виробник | Україна |
| Робоча температура | 0°C...+55°C |
| Індикація станів | є |
| Тип контролера | Автономний |
| Підключення зчитувачів | 1 |
| Кількість підключених замків (дверей) | 1 |
| Підключення кнопки виходу | є |
| Гарантія | 24 міс |
































