4Мп поворотна Wi-Fi PT камера з мікрофоном та аналітикою Dahua DH-H4C-GE (4мм)
Dahua DH-H4C-GE – це інтелектуальна поворотна IP-камера для внутрішнього використання, виконана у сірому корпусі. Пристрій має широкий кут огляду в 80.3 градусів і підтримує гнучкі можливості повороту від 0 до 325° і нахилу в діапазоні від -20° до 100°, що дозволяє охоплювати великі області приміщення.
Роздільна здатність 4 Мп (2560 x 1440) і 1/2.8" CMOS-матриця дозволяють отримувати зображення високої чіткості та деталізації. Безліч вбудованих технологій покращення зображення, таких як DWDR (динамічний широкий діапазон), 3D DNR (цифрове зниження шуму), HLC (компенсація яскравого світла) та BLC (компенсація заднього підсвічування), сприяють підвищенню якості зображення в умовах складного освітлення, зберігаючи його чіткість та яскравість.

ІК-підсвічування камери поширюється на відстань до 15 метрів, що дає змогу вести спостереження навіть в умовах повної темряви.
Однією з ключових особливостей є режим приватності, який дозволяє приховати об'єктив камери, натиснувши кнопку в мобільному додатку. Підтримка кодеків H.264B, Smart H.265+, H.264, H.265, Smart H.264+ та MJPEG забезпечує гнучкість у виборі форматів запису відео, а вбудований слот для карт пам'яті MicroSD з підтримкою до 512 ГБ дозволяє зберігати значні обсяг відеозаписів. Камера живиться через USB Type-C із напругою 5 VDC.
DH-H4C-GE також оснащена просунутими аналітичними функціями та системою детекції руху, включаючи розпізнавання людини. Пристрій може реагувати на зламування, виявлення аномальних звуків, проблеми з мережею, конфлікти IP-адрес та стан картки пам'яті.
Вбудовані мікрофон та динамік дозволяють не тільки записувати відео зі звуком, а й підтримувати двосторонній аудіозв'язок.
Особливості Dahua DH-H4C-GE:
- Роздільна здатність 4МП, 1/2.8" CMOS — матриця
- Фокус 4мм (кут огляду 80°)
- Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2560 × 1440) - 25 к\с
- Кодеки H.264B; Smart H.265+; H.264; H.265; Smart H.264+; MJPEG
- ІК світло (до 15м)
- Функції зображення: поворот зображення, DWDR, 3D DNR, HLC, BLC
- Аналітика та аларми: прохід; вторгнення; виявлення людини; автоматичне стеження; виявлення руху/злому; виявлення звуку; виявлення відключення мережі; виявлення конфліктів ІР; визначення стану картки; виявлення недостатнього простору пам'яті
- Micro SD (максимум 512ГБ)
- 5 VDC (Type-C)
Комплектація:
- Камера
- Монтажний трафарет
- Монтажний комплект
- Блок живлення
- Інструкція
| Кут огляду | 80° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | в приміщенні |
| Роздільна здатність зображення | 2560х1440 |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), аудіо детекція |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 20 |
| Тип підключення | Wi-Fi / Ethernet |
| Формат стиснення | Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264 |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном та динаміком |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 5В |
| Потужність споживання | 2-5 Вт |
| Колір | срібло |
| Розміри (мм) | 130.4×Φ95.5 мм |
| Вага | 250 гр |
| Робоча температура | -10°C - +45°C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
| Гарантія | 12 міс |











































