5Мп Wi-Fi P&T відеокамера з прожектором та сиреною Imou Cruiser 2 IPC-GS7EP-5M0WE
Код:
16625
1 відгук
3 915 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки (1)
Imou Cruiser 2 IPC-GS7EP-5M0WE забезпечує 5-мегапіксельний моніторинг у реальному часі 3K з функціями панорамування від 0 до 340 ° та нахилу від 0 до 90 ° забезпечує повне покриття кожного куточка вашого будинку. Підтримує чотири режими нічного бачення для ясності як вдень навіть у непроглядній темряві.
Камера Imou Cruiser 2 IPC-GS7EP-5M0WE сертифікована за стандартом IP66, так що її можна використовувати на відкритому повітрі за різних погодних умов. Cruiser 2 із вбудованим прожектором та сиреною 5 MP активно утримує небажаних відвідувачів від вторгнення на вашу територію.
Особливості IPC-GS7EP-5M0WE
- Матриця: 1/2.7” 5 МП CMOS
- Регулювання по осях: 0~340° Поворот; 0~90° Нахил
- Кути огляду: 85°(Г), 42°(В),102°(Д)
- Відео компресія: H.265/H.264
- Метод зберігання: micro SD 256 Гб
- Аудіо інтерфейси: вбудований мікрофон та динамік
- Мережеві інтерфейси: 1 x 100 Ethernet; Wi-Fi 6:IEEE802.11 ax/b/g/n 120 м
- Цифрове збільшення: 8x Перетин лінії; Вхід та вихід з регіону
- Живлення: DC 12В 1A
- Потужність споживання: 12 Вт
- Робоча температура: -30°C~+60°C
- Ступінь захисту: IP66
| Кут огляду | 85° |
| Роздільна здатність камери | 5 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.7” 5 МП CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 2880x1620 |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто) |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Тип підключення | Wi-Fi / Ethernet |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном та динаміком |
| Підтримка карт пам'яті | до 256 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 110 × 129 × 133 мм |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Вага | 370 г |
| Технології | Full-Color |
| Робоча температура | -20°C - +50°C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | IMOU для Android / iOS (D) |
| Гарантія | 12 міс |



















































