4Мп IP Wi-Fi & PoE відеокамера з мікрофоном та динаміком Dahua DH-C4K-P
Код:
009781
0 відгуків
3 375 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Dahua DH-C4K-P — сучасна Wi-Fi IP камера відеоспостереження має 1/3” CMOS матрицю з роздільною здатністю запису 4 мегапікселя, фіксований об'єктив 2.8 мм, підключення по Wi-Fi та Ethernet, вбудоване інфрачервоне підсвічування 30 м, мікрофон та динамік, слот для microSD карт.
Камера виконана в елегантному кубічному формфакторі, універсальний дизайн відмінно впишеться в будь-які інтер'єри.
Особливості Dahua DH-C4K-P
- Установка всередині приміщень;
- Підключення через Wi-Fi та Ethernet;
- Матриця 1/3” CMOS з роздільною здатністю 4 Мп;
- Швидкість запису 2560×1440 – 25 к/с;
- Об'єктив з фокусною відстанню 2.8 мм (кут 92°);
- Слот для Micro SD картки пам'яті (максимум 256ГБ);
- Вбудоване інфрачервоне підсвічування 30 м;
- Вбудований мікрофон дозволяє записувати голоси та звуки;
- Вбудований динамік дозволяє поговорити віддалено;
- Аналітика та аларми: виявлення людини та транспорту за допомогою штучного інтелекту;
- Кодеки H.265; H.264; H.264H; H.264B;
- Живлення: DC12 V/PoE.
| Кут огляду | 92° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | в приміщенні |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 2560х1440 |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто) |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Тип підключення | Wi-Fi / Ethernet |
| Формат стиснення | H.265/H.264 |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном та динаміком |
| Підтримка карт пам'яті | до 256 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 2-6 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 64 × 100 × 34 мм |
| Робоча температура | +10°C ~ +45°C |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
| Гарантія | 12 міс |













































