Бездротовий датчик руху HikVision DS-PD2-D10P-W
Код:
09149
0 відгуків
660 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Дальність роботи: 10 м;
- Кут виявлення: 85°;
- Діапазон передачі: 800 м;
- Частота роботи: 868 МГц;
- Живлення: 2×CR123A, 3 В;
- Робоча температура: -10°С ~ +40°С;
- Розміри: 117×69×59 мм;
- Вага: 135 р.
| Встановлення | в приміщенні |
| Тип датчику | датчик руху |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | Battery |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 117 х 69 х 50 мм |
| Вага | 125 г |
| Робоча температура | +10 ~ +45°C |
| Частота | 868 MHz |
| Дальність передачі (макс) | 800 м |
| Гарантія | 24 міс |
































