Бездротовий внутрішній сповіщувач ІЧ з імунітетом від тварин Hikvision DS-PDD12P-EG2-WE
Код:
10809
0 відгуків
1 356 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Метод роботи: пасивний інфрачервоний датчик, НВЧ-датчик
- Площа: 12 м
- Висота установки: від 1.8 до 2.4 м
- Нижня зона виявлення: підтримується
- Імунітет до тварин: підтримується
- Автоматична чутливість: підтримується
- Цифрова температурна компенсація: підтримується
- Антисаботаж: підтримується
- Індикатор рівня сигналу: підтримується
- Частотна характеристика: 868 МГц
- Відстань передачі: 1600м (відкритий простір)
- Швидкість детекції: від 0.3 до 2 м/с
- Живлення: CR123A x 2 (включено в комплект поставки)
- Термін роботи батареї: 5 років
- Робоча температура: від -10 до +55 °C
- Розміри: 66×103×49 мм
- Вага: 141 г
- Колір: білий
- Термін гарантії: 24 міс.
| Встановлення | в приміщенні |
| Тип датчику | датчик руху |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | Battery |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 66 × 103 × 49 мм |
| Вага | 141 гр |
| Робоча температура | –10 °C - +55 °C |
| Частота | 868 MHz |
| Дальність передачі (макс) | 1600 м |
| Гарантія | 24 міс |
































