Бездротовий магнітоконтактний сповіщувач Dahua DHI-ARD323-W2 (868)
Код:
08576
0 відгуків
1 046 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Зовнішня зона: 1-канальний вхід сухого контакту;
- Світловий індикатор 1 × зелений індикатор тривоги;
- Сигналізація тампера, сигналізація низького заряду батареї, тестовий режим;
- Джерело живлення Батарея CR123A
| Встановлення | в приміщенні |
| Тип датчику | датчик відкриття |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | Battery |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 100.2 × 20.8 × 20.3 мм |
| Вага | 100г |
| Робоча температура | -10°C~50°C |
| Частота | 868 MHz |
































