Бездротовий магнітний датчик Hikvision DS-PDMC-EG2-WE
Код:
10487
0 відгуків
678 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
DS-PDMC-EG2-WE - це бездротовий детектор відкриття, який повідомляє про перші ознаки проникнення в приміщення через зламані двері або вікно. Він може бути встановлений на всіх типах дверей, включаючи металеву основу, а вбудовані входи дозволять користувачеві розширити сферу застосування шляхом підключення до різних дротових датчиків.
Особливості DS-PDMC-EG2-WE:
- Тонкий дизайн для непомітної установки
- Цілком віддалена настройка через програму
- Кілька методів реєстрації та простий дизайн установки
- Стрибкоподібна перебудова частоти від перешкод для надійної передачі
Характеристики DS-PDMC-EG2-WE:
- Бездротові зони: 2
- Антисаботаж: тампер
- Частотна характеристика: 868 МГц
- Відстань передачі: 1600м (відкритий простір)
- Wi-Fi: Tri-X
- Резервна батарея: 1 x CR123A
- Робоча температура: -10 °C - 55 °C
- Розміри: 23 x 103 x 23 мм
| Встановлення | в приміщенні |
| Тип датчику | датчик відкриття |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | Battery |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 23 x 103 x 23 мм |
| Робоча температура | -10 °C - 55 °C |
| Частота | 868 MHz |
| Дальність передачі (макс) | 1600 м |
































