Комплект відеодомофона з функцією детекції руху та антивандальною панеллю виклику Slinex SM-07MN Kit Graphite
У подарунок картка пам'яті 64 Гб.

Комплект Slinex SM-07MN Kit втілив у собі безліч корисних функцій разом із унікальним дизайном.
Тонкий та стильний відеодомофон Slinex SM-07MN може похвалитися 7-дюймовим IPS екраном, зручним керуванням та можливістю детальних налаштувань. Функція детекції руху, відключення підсвічування кнопок домофону та відключення звуку підтвердження натискання кнопок зроблять його справжнім домашнім улюбленцем.
Антивандальна панель виклику Slinex ML-17HD має міцний металевий корпус, який забезпечує надійний захист від зовнішніх впливів. Камера з ширококутним об'єктивом на 130° гарантує відмінний огляд, а підтримка форматів відео AHD та CVBS забезпечує високу якість зображення.
Комплектація Slinex SM-07MN Kit
- 7-дюймовий IPS відеодомофон Slinex SM-07MN Graphite — 1 шт
- Антивандальна відеопанель Slinex ML-17HD — 1 шт
Характеристики Slinex SM-07MN Kit
Відеодомофон Slinex SM-07MN

- Домофон оснащений кольоровим IPS-екраном з діагоналлю 7 дюймів та роздільною здатністю 1024*600 пікселів;
- Функція детекції руху. Для налаштування необхідно вибрати джерело виявлення руху, режим запису (фото чи відео) та область детекції;
- Модель оснащена внутрішньою пам'яттю (до 100 кадрів), а для запису відео використовується microSD карта до 32 Гб;
- Розмова з відвідувачем здійснюється в режимі гучного зв'язку (HandsFree);
- Індивідуальна мелодія виклику для кожної панелі, 12 поліфонічних мелодій;
- Регулювання гучності дзвінка та гучності розмови;
- Відключення підсвічування кнопок домофону;
- Вимкнення звуку підтвердження натискання кнопок;
- Керування домофоном відбувається за допомогою сенсорних кнопок;
- Вбудований блок живлення.
Панель виклику Slinex ML-17HD

- Камера оснащена кольоровою матрицею 1/2.9" CMOS з роздільною здатністю 2MP. Чутливість 0.01Lux;
- Фіксований об'єктив відеокамери з кутом огляду 130° по горизонталі;
- Вбудована ІЧ-підсвічування дозволить висвітлити 1,5-метрову зону перед камерою навіть у повній темряві;
- Антивандальна металева конструкція;
- Підсвічування кнопки виклику;
- Підтримка електромеханічних та електромагнітних замків. Реле в 6 А дозволяє керувати не тільки звичайними дверима або хвіртками, а й великими гаражними воротами;
- Опційно, для збільшення огляду та забезпечення оптимального кута нахилу камери можна також придбати кутовий кронштейн для виклику Slinex ML-17HD, що значно покращить видимість і охоплення простору перед дверима.
| Розмір екрану (діагональ) | 7' |
| Домофон | Аналоговий відеодомофон |
| Спосіб керування | сенсорні кнопки |
| Панель | FullHD відеопанель |
| Кут огляду | 130° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Кількість абонентів | 1 абонент (Індивідуальна) |
| Дисплей | IPS (16:9) |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Дальність підсвітки, м | до 1,5 |
| Підтримка карт пам'яті | до 32 Гб |
| Роздільна здатність екрану | 1024х600 |
| Вбудоване реле управління замком | є |
| Підключення додаткових відеокамер | 2 камери |
| Підключення викличних панелей | 2 панелі |
| Регулювання звуку | є |
| Підсвітка кнопки | є |
| Напруга (Джерело живлення) | ~ 220В |
| Колір | графіт |
| Розміри (мм) | Домофон: 193 × 123 × 18 мм; панель: 48 × 133 × 21 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Робоча температура | -30°C ...+ 55°C |
| Блок живлення / адаптер | вбудований |
| Гарантія | 12 міс |













































