Електромагнітний замок YLI YM-350N
Код:
08088
0 відгуків
2 640 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Накладний електромагнітний замок із силою утримання до 350 кг на розрив. Для внутрішньої установки на дерев'яні, скляні, металеві та протипожежні двері
| Сила утримання замка, кг | 350 |
| Замок | електромагнітний |
| Встановлення | в приміщенні |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Корпус | алюміній |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12 / 24В |
| Потужність споживання | 500/250 мА |
| Колір | срібло |
| Розміри (мм) | замок: 260x57.7x29.6; планка: 190х45х13 |
| Вага | 2.7 кг |
| Робоча температура | -10°C ...+ 55°C |
| Призначення (Тип дверей) | металеві, скляні, дерев'яні |
| Положення на дверях | установка універсальна |
| Стан замка без живлення | відкритий |
| Гарантія | 12 міс |
































