Електромагнітний замок із датчиком стану дверей YLI YM-750T(LED)
Код:
03279
0 відгуків
5 218 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Накладний електромагнітний замок із силою утримання до 750 кг на розрив. Світлова індикація, таймер затримки 0, 3, 6, 9 сек. Для внутрішнього встановлення на металеві, пластикові, металопластикові, дерев'яні двері
| Сила утримання замка, кг | 750 |
| Замок | електромагнітний |
| Встановлення | в приміщенні |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Корпус | алюміній |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12 / 24В |
| Потужність споживання | 420/210 мА |
| Колір | срібло |
| Розміри (мм) | Замок: 280 x 81.6 x 46 планка: 190 х 70 х 10 |
| Вага | 5.9кг |
| Робоча температура | -10°C ...+ 55°C |
| Призначення (Тип дверей) | металеві, дерев'яні |
| Положення на дверях | установка універсальна |
| Індикація станів | світлова |
| Стан замка без живлення | відкритий |
| Особливості замка | датчик стану дверей, таймер затримки |
| Гарантія | 12 міс |
































