Електромеханічний замок Atis lock SS CK
Код:
03524
1 відгук
1 452 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки (1)
- Матеріал – нержавіюча сталь;
- Замок універсальний – підходить для лівих та правих дверей;
- Тип монтажу – накладний;
- Керується профільним (лазерним) ключем, кнопкою та електричним імпульсом;
- Живлення – 12V DC;
- Струм споживання – 2А;
- Час подачі напруги не повинен перевищувати 1 секунди;
- Режим вимкнено – замок буде постійно вимкнено. після одночасного натискання кнопки та прокручування ключа до упору;
- Робоча температура – від -30° до +70°С;
- Розміри – 137х105х37 мм;
- Вага – 500 г;
- Сумісний з аудіодомофонами та відеодомофонами всіх типів, кодовими клавіатурами, зчитувачами, контролерами, радіоконтролерами, кнопками виходу та іншими пристроями СКД.
| Замок | електромеханічний |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Корпус | нержавіюча сталь |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 1А |
| Колір | срібло |
| Розміри (мм) | 137х105х37мм |
| Вага | 500 г |
| Робоча температура | -30…+60 °C |
| Призначення (Тип дверей) | металеві, дерев'яні |
| Кнопка виходу на замку | є |
| Положення на дверях | установка універсальна |
| Можливість відкриття ключем | є |
| Стан замка без живлення | закритий |
| Гарантія | 12 міс |







































