Замок електромеханічний SEVEN EL-7729
Код:
10293
6 відгуків
925 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки (6)
Особливості електромеханічного замку SEVEN EL-7729:
- Виконаний у корпусі із хромованої сталі.
- Підходить для внутрішньої установки.
- Підходить для встановлення на дерев'яні або металеві двері.
- Універсальний - є можливість як для лівої, так і правої установки. Для цього необхідно відкрутити кришку, зняти з отвору шплінт, зняти шайби, витягнути ригель і повернути його на 180°.
Спосіб відкриття електрозамку SEVEN EL-7729:
- Зовні - за допомогою механічного ключа.
- Зсередини - вбудована механічна кнопка.
- Дистанційно за допомогою подачі електронного імпульсу.
Підключення електромеханічного замку SEVEN EL-7729 до домофону:
Електромеханічний замок можна також відкривати за допомогою відеодомофону. Для цього необхідно використовувати спеціальний БКЗ / БУЗ (блок керування замку), який купується додатково. При цьому виді підключення немає необхідності використовувати окремий блок живлення до замку.
| Замок | електромеханічний |
| Встановлення | в приміщенні |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Колір | срібло |
| Розміри (мм) | 137х105х37 мм. |
| Вага | 1,03кг |
| Робоча температура | -30…+60 °C |
| Призначення (Тип дверей) | металеві, дерев'яні |
| Кнопка виходу на замку | є |
| Положення на дверях | установка універсальна |
| Можливість відкриття ключем | є |











































