2Мп IP панель виклику з розпізнаванням облич Dahua DHI-VTO6531H
Код:
10758
0 відгуків
18 675 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 4,3-дюймовий IPS-екран, 800480
- Додаткове освітлення білим світлом
- 2-мегапіксельна CMOS камера
- RS-485, Wiegand, замок, датчик дверей
- Розблокування за допомогою розпізнавання облич, пароля чи картки
- Автознімок, залишити повідомлення
- Алюмінієвий сплав
- IP65
| Розмір екрану (діагональ) | 4,3" |
| Панель | IP відеопанель |
| Кут огляду | 87° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Кількість абонентів | Багатоабонентська |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Спосіб встановлення | врізний |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Дальність підсвітки, м | до 3 |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Вбудоване реле управління замком | 1 реле (1 двері) NC |
| Вбудований зчитувач | Mifare, Розпізнавання обличчя |
| Кодова клавіатура | є |
| Підключення до мережі та Інтернету (інтерфейс зв'язку) | Ethernet (дротове) |
| Сумісність | 528 |
| Корпус | метал |
| Підсвітка кнопки | є |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Колір | чорний+срібло |
| Розміри (мм) | 389 х 146 х 44 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Гарантія | 12 міс |



































