IP відеодомофон HikVision DS-KH6350-TE1
Код:
16026
0 відгуків
6 431 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Новий інтерфейс V2.0. Зручний для користувача дизайн
- 7-дюймовий кольоровий сенсорний екран з роздільною здатністю 1024 × 600
- Підтримка української мови
- Стандарт PoE
- Зберігання повідомлень та знімків на SD карті
- Віддалене розблокування за допомогою клієнтського ПЗ або мобільного клієнта
- Перегляд відео в реальному часі з дверних станцій та підключених камер
| Розмір екрану (діагональ) | 7' |
| Домофон | IP відеодомофон |
| Спосіб керування | сенсорний екран |
| Встановлення | в приміщенні |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 1024x600 |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном та динаміком |
| Пристрій зберігання | built-in memory, microSD |
| Підтримка карт пам'яті | до 128 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Вбудоване реле управління замком | є |
| Регулювання звуку | є |
| Корпус | пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Колір | чорний+срібло |
| Розміри (мм) | 175 × 113.5 × 21 мм |
| Робоча температура | -10°С — 50С |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
| Способи відкриття замка | З домофона, З мобільного застосунка |
| Гарантія | 12 міс |



























































