4Мп DarkFighter IP відеокамера з сигналізацією Hikvision DS-2DE7A432IW-AEB T5
Код:
14029
0 відгуків
38 700 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 4Мп PTZ відеокамера Hikvision з ІЧ підсвічуванням
- 1/1,8-дюймовий CMOS сенсор із прогресивною розгорткою
- Підтримка стиснення відео H.265+/H.265
- Чутливість: 0,005 лк (F1.5, AGC вкл.), Ч/Б: 0,001 лк (F1.5, AGC вкл.), 0 лк з ІЧ
- Об'єктив: f=5.9 - 188.8 мм (кути огляду: 50,8° - 2,6°)
- 35x-оптичний, 16х цифровий
- Роздільна здатність до 2560 × 1440 при 25 кадрах за секунду
- Інтерфейси: тривога 2вх/1вих, аудіо 1вх/1вих, вбудований динамік
- Функції: WDR, HLC, BLC
- ІЧ підсвічування до 200 метрів
- IP66, IK10, PoE+ (802.3at)
| Кут огляду | 51°-1.7° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/1.8" |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 2560х1440 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | моторизований |
| Фокусна відстань | 5,7-205 мм |
| Збільшення (zoom) оптичне/цифрове | 32/16х |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | 100 і більше |
| Функції | BLC, HLC, WDR |
| Тип підключення | Ethernet |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 25 к/сек |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Пристрій зберігання | microSD |
| Внутрішні HDD | 425 |
| Тривожні вхід/вихід | 2 in /1 out |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | алюміній |
| Потужність споживання | 42 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 220 × 363.3 |
| Ступінь захисту | IP66, IK10 (антиванд.) |
| Вага | 10.01 кг |
| Технології | Darkfighter |
| Робоча температура | -30°C - 65°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































