2Мп IP відеокамера з моторизованим об'єктивом Dahua DH-IPC-HFW1230T1-ZS-S5
Код:
13903
0 відгуків
5 625 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Роздільна здатність 2МП, 1/2.8" CMOS-матриця;
- Фокус 2.8-12мм (кут огляду 33.5-101°);
- Максимальна роздільна здатність відео 1920 × 1080 25 к\с;
- Кодеки H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG, Smart H.265 +; Smart H.264+;
- ІЧ (до 50м);
- Функції зображення: поворот зображення, DWDR, 3D DNR, HLC, BLC, водяний знак;
- Аналітика та аларми: виявлення руху, втручання у відео, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ, відсутність SD-карти; SD-карта заповнена; помилка SD-картки; мережі відключення; конфлікт IP; незаконний доступ; виявлення руху; підробка відео; порушення безпеки; виявлення розфокусування;
- Micro SD (максимум 256ГБ);
- 12 VDC/PoE;
- IP67
| Кут огляду | 101°-31° |
| Роздільна здатність камери | 2 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.7" progressive Scan CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 1920x1080 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.005 Lux |
| Об'єктив | моторизований |
| Фокусна відстань | 2,8-12 мм |
| Аналітика | детекція руху |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | 50 |
| Функції | DWDR, IVC, BLC, HLC, ROI |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 48-131 м |
| Підтримка карт пам'яті | до 256 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал + пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 6.5Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | Φ91 мм×244 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 430г |
| Технології | Starlight |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
| Гарантія | 12 міс |
































