4 Мп WizSense з подвійним підсвічуванням та мікрофоном IP відеокамера Dahua DH-IPC-HFW2449S-S-IL (3.6 мм)
Код:
13859
0 відгуків
4 950 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 4-мегапіксельна 1/2,9-дюймова CMOS-матриця
- Кодек H.265, високий ступінь стиснення, наднизька швидкість передачі
- Вбудоване тепле світло/ІЧ-світлодіод, макс. дальність освітлення 30 м
- Дистанція теплого світла 30 м.
- ROI, SMART H.264+/H.265+, гнучке кодування
- Режим обертання, WDR, 3D NR, HLC, BLC, цифрові водяні знаки
- Інтелектуальний моніторинг
- Карта пам'яті Micro SD ємністю 256 ГБ
- Вбудований мікрофон
- Блок живлення 12 В постійного струму/PoE
- Захист IP67
| Кут огляду | 79° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Роздільна здатність зображення | 2688x1520 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.008 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Аналітика | детекція руху, цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення |
| Тип підсвітки | ІЧ + видиме світло |
| Дальність підсвітки, м | до 30 |
| Функції | WDR, BLC, HLC |
| Тип підключення | Ethernet |
| Формат стиснення | Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264 |
| Виявлення об'єкта (DORI) | 85.4 м |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Підтримка карт пам'яті | до 256 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 2 - 5 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 166.2 × 70 × 70 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 480 г |
| Технології | WizSense, Smart Dual Light |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
| Гарантія | 24 міс |





































