4Мп ColorVu камера відеоспостереження з подвійним Smart Dual-Light підсвічуванням та аналітикою Hikvision DS-2CD2T47G2H-LI (eF) (4мм)
Код:
011210
0 відгуків
9 869 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
Технічні особливості:
- Роздільна здатність 4МП, 1/1.8" CMOS-матриця
- Фокус 4мм (кут огляду 89°)
- Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688× 1520) - 25 к\с
- Кодеки H.265/H.264/H.264+/H.265+
- ІК+видиме світло (до 60м)
- Функції зображення: поворот зображення, насиченість, яскравість, контрастність, різкість, WDR,3D DNR, HLC, BLC, водяний знак
- Аналітика та аларми: виявлення перетину лінії, вторгнення, входу в регіон, виходу з регіону, виявлення зміни сцени, захоплення особи, виявлення руху (підтримка спрацьовування тривоги за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб)), сигналізація саботажу, виключення
- Micro SD (максимум 512ГБ)
- 12 VDC/PoE
- IP67
| Кут огляду | 89° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | на вулиці |
| Матриця | 1/1.8" Progressive Scan CMOS |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 2688x1520 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.0005 Lux |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | 60 |
| Функції | WDR, 3D DNR, HLC, BLC |
| Тип підключення | Ethernet |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 25 к/сек |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Пристрій зберігання | microSD |
| Внутрішні HDD | 426 |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В / PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 9 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 286.7 × 93.3 × 91.2 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Вага | 1 кг |
| Технології | AcuSence, Smart Dual Light, ColorVu |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































