4 Мп варіофокальна IP відеокамера з мікрофоном Hikvision DS-2CD1A43G0-IZU (2.8-12 мм)
Код:
13874
0 відгуків
8 550 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Високоякісне зображення з роздільною здатністю 4 МП.
- Можливості панорамування, нахилу та масштабування дозволяють камері захоплювати великі області з вмістом, що зацікавить.
- Захист від води та пилу класу IP66.
- EXIR 2.0 - вдосконалена інфрачервона технологія з великою відстанню.
- Ефективне стиснення H.265+.
| Кут огляду | 97°-30° |
| Роздільна здатність камери | 4 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/3" |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 2560х1440 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.007 Lux |
| Об'єктив | варіофокальний |
| Фокусна відстань | 2,8-12 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | 50 |
| Функції | BLC, HLC, 3D DNR |
| Тип підключення | Ethernet |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 20 к/сек |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Аудіо інтерфейси | з мікрофоном |
| Пристрій зберігання | microSD |
| Внутрішні HDD | 425 |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал + пластик |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 12.5 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 197 × 105 × 225 |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Вага | 900 г |
| Робоча температура | -30 °C - 60 °C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































