8Мп AcuSense Darkfighter варіофокальна IP відеокамера Hikvision DS-2CD2686G2HT-IZS (eF) (2.8-12мм)
Код:
13875
0 відгуків
18 810 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 1/1.8" Progressive Scan CMOS
- 3840 x 2160 @ 25 кадрів за секунду
- Варіофокальний об'єктив 2.8-12 мм, (кут огляду 112° - 41°)
- Чутливість: Колір: 0.003 Люкс/(F1.4, AGC вкл), 0 Люкс з ІЧ
- BLC / HLC / 3D DNR / ROI
- H.265+, H.265, H.264+, H.264
- Вбудований слот Micro SD, до 256Гб
- ІЧ світло (до 60м)
- WDR 120 дБ
- IP67, ІК10
- Smart функції (перетину лінії , вторгнення в область , вхід/вихід із зони , зміна кадру , детекція людини )
| Кут огляду | 112° - 39° |
| Роздільна здатність камери | 8 MП |
| Встановлення | в приміщенні, на вулиці |
| Матриця | 1/1.8" |
| Максимальна роздільна здатність зображення | 3840x2160 |
| Чутливість (кол./ч/б) | 0.0008 Lux |
| Об'єктив | варіофокальний |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Дальність підсвітки, м | 60 |
| Функції | BLC, HLC, 3D DNR |
| Тип підключення | Ethernet |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Швидкість передачі (макс. роздільна здатність) | 25 к/сек |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 Гб |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Корпус | метал |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 18 Вт |
| Колір | білий |
| Розміри (мм) | 298 × 97.9 × 95.7 мм |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 (антиванд.) |
| Вага | 1.5 кг |
| Технології | AcuSence, Darkfighter |
| Робоча температура | -30 °C - 60 °C |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































