32-канальний 4K IP відеореєстратор Dahua DH-NVR4432-4KS2
Код:
10395
0 відгуків
21 735 грн.
Немає в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Характеристики
Відгуки
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 8 |
| Вхідний потік | 200 Мб/с |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 2xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | ~ 220В |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 440 x 411 x 76 |
| Вага | 4500г |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55°C |
| Блок живлення / адаптер | вбудований |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
































