32-канальний WizSense 2U 8HDD мережевий відеореєстратор Dahua DHI-NVR5832-EI
Серія NVR5000-EI пропонує виняткову продуктивність та високий рівень технології запису, яка робить його ідеальним для IP-відеоспостереження. Він має потужний процесор, який забезпечує високий доступ і пропускну здатність пересилання та потужні можливості декодування, які разом створюють безперешкодні потоки.
Завдяки вбудованому AI-чіпу та розширеним алгоритмам глибокого навчання Dahua, NVR підтримує різноманітні функції AI, такі як високоточне розпізнавання обличчя та захист периметра. Вони скорочують час реагування на події та знімають відео більш інтерактивним.
Цей NVR сумісний з багатьма сторонніми виробниками пристроїв, що робить його чудовим рішенням для систем спостереження, що працюють за допомогою програмного забезпечення для керування відео.
Автоматична фільтрація помилкових тривог, викликаних тваринами, шелестом листя, яскравим світлом. Технологія теплової карти Dahua використовується для відображення щільності натовпу та можливості появи людей. Експортуйте та відображайте статус натовпу різними кольорами.
Завдяки алгоритму глибокого навчання, технологія Dahua ANPR може розпізнавати інформацію про номерні знаки транспортних засобів на зображенні з ANPR.
- 32 канали
- Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264; MJPEG
- Декодування: макс 32 канали х 1080р
- Вхідний потік 384 Мбіт/с
- Аналітика за рахунок NVR: виявлення осіб (2 канали); розпізнавання осіб (2 канали); охорона периметра (4 канали); SMD Plus (8 каналів)
- Аналітика за рахунок камери: виявлення осіб (16 каналів); розпізнавання осіб (16 каналів); охорона периметра (16 каналів); SMD Plus (16 каналів)
- 8 HDD до 16Тб
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 32 |
| Вхідний потік | 384 Мб/с |
| Формат стиснення | Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264 |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Наявність інтерфейсу RS-485 | є |
| Тривожні вхід/вихід | 16 in /8 out |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 2 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 2xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | ~100-240 B |
| Потужність споживання | 13 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 440 × 458 x 89 мм |
| Вага | 6.4 кг |
| Технології | WizSense |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
































