32-канальний 1U мережевий відеореєстратор Dahua DHI-NVR4232-4KS3
Код:
006794
0 відгуків
11 700 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 32 канали
- Відео компресія: Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264
- Декодування: макс 8 каналів х 1080р
- Вхідний потік 160 Мбіт/с
- IP-камери: 32
- Підтримка дозволів 12 MP; 8 MP; 6 MP; 5 MP; 4 MP; 3 MP; 1080p
- Аудіо інтерфейси: 1 вх/ 1 вих
- Інтерфейси відео виходу: 1 HDMI, 1 VGA
- Тривожні входи: 4
- Тривожні виходи: 2
- Перегляд архіву: 16 каналів
- Аналітика за рахунок камери: виявлення/розпізнавання осіб (6 каналів); охорона периметра (6 каналів); SMD Plus (6 каналів)
- Аналітика за рахунок реєстратора: SMD Plus 2 канали
- 2 HDD до 20Тб
| Аналітика | цільові типи (людина/авто), перетин лінії, захист периметра / вторгнення, детекція облич |
| Тип підключення | Ethernet |
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 12 |
| Вхідний потік | 160 Мб/с |
| Формат стиснення | Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264 |
| Внутрішні HDD | 2 HDD до 20Тб |
| Тривожні вхід/вихід | 4 in /2 out |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100/1000 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | ~ 220В |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 375 × 283 x 53 мм |
| Вага | 1500г |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Блок живлення / адаптер | вбудований |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
| Гарантія | 24 міс |



































