8-канальний 1U Lite відеореєстратор Dahua DHI-NVR1108HS-S3/H
Код:
10823
0 відгуків
4 050 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Новий інтерфейс користувача 4.0
- P2P віддалений нагляд, відтворення відео на мобільному пристрої
- 4 канали @ 1080P (30 кадрів за секунду), можливість самоадаптивного декодування
- Підтримка основних камер за протоколом ONVIF та RTSP
- Smart H.265+/Smart H.264+/H.265/H.264
- Одночасний відеовихід VGA/HDMI, максимальна роздільна здатність HDMI - 1080P
- Віддалена конфігурація та керування IPC
- Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP), HTTP (Hypertext Transfer Protocol), Network Time Protocol (NTP) та Dynamic Domain Name System (DDNS)
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 8 |
| Вхідний потік | 80 Мб/с |
| Формат стиснення | Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264 |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 8 Тб |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Мережа | 1xRJ45 10/100 Mb |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Розміри (мм) | 260x225x48мм |
| Вага | 810 г |
| Робоча температура | +10°C ~ +55°C |
| Віддалений доступ | Smart PSS Lite, DSS для ПК; DMSS для Android / iOS |
| Гарантія | 12 міс |
































