8-канальний IP Compact 1U 1HDD WizSense відеореєстратор Dahua DHI-NVR2108HS-I2
Код:
11867
0 відгуків
6 165 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно від 2 000 грн
· Акційний товар: за тарифами перевізника
· Нова Пошта: по всій Україні
Оплата
· Оплата карткою
· При отриманні
· Безготівковий розрахунок
Гарантія
· Гарантія товару: 12 місяців
· Обмін/повернення: протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- Новий інтерфейс користувача 4.0
- Віддалене спостереження, перегляд у реальному часі та відтворення відео в програмі для мобільного телефону
- Максимум. можливість декодування: 4 × 1080P @ 30 кадрів за секунду. Підтримує адаптивне декодування
- Підтримує звичайні камери протоколів ONVIF та RTSP
- H.264 / H265 / Smart H.264 + / Smart H.265 + / MJPEG, автоматичний перемикач H.265
- 1 VGA / 1 HDMI одночасний відеовихід за замовчуванням, максимальна роздільна здатність HDMI становить 4K; Також підтримується неодночасне виведення відео, максимальна роздільна здатність 1080P
- 1-канальне виявлення та розпізнавання осіб (AI від NVR); або 2-канальне виявлення периметра (AI через NVR); або 4-канальний SMD (AI від NVR); до 10 баз даних осіб та 5000 зображень осіб
- Базовий рівень безпеки 2.1
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 12 |
| Формат стиснення | Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264 |
| Пристрій зберігання | HDD 3,5" |
| Наявність виходу VGA | є |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 10 Вт без HDD |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 260 × 232.7 × 47.6 мм |
| Вага | 810 г |
| Технології | WizSense |
| Робоча температура | +10°C ~ +45°C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
































