16-канальний 1.5U PoE 4K NVR аідеореєстратор HikVision DS-7716NI-Q4/16P(C)
Код:
009425
0 відгуків
18 000 грн.
Є в наявності
Доставка
· Безкоштовно у відділення Нової пошти від 2 000 грн
· Адресна доставка Новою поштою від 150 грн
Гарантія
· Гарантійне та післягарантійне обслуговування
· Обмін/повернення протягом 14 днів
Опис
Характеристики
Відгуки
- 16 каналів
- H.265/H.265+/H.264/H.264+
- Декодування: макс 6 каналів х 1080р
- Вхідний потік 160 Мбіт/с
- Аналітика: підтримується сигналізація виявлення VCA
- 4 HDD до 8Тб
| Відеореєстратор | NVR (IP) |
| Підтримувані відеостандарти | IP |
| Максимальна роздільна здатність камер, Мп | 8 |
| Вхідний потік | 160 Мб/с |
| Формат стиснення | H264/H264+/H265/H265+ |
| Наявність аудіовходів | 1 |
| Наявність аудіовиходів | 1 |
| Наявність виходу VGA | є |
| Наявність виходу HDMI | є |
| Напруга (Джерело живлення) | DC 12В |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Колір | чорний |
| Розміри (мм) | 445 х 400 х 75 мм |
| Вага | 5 кг |
| Робоча температура | -10°C ~ +55°C |
| Блок живлення / адаптер | у комплекті |
| Віддалений доступ | IVMS-4200 для ПК, Hik-Connect для Android / IoS |
































